İstanbul Hazır Çim, Rulo Çim

İstanbul Doğal Hazır Rulo Çim diğer adıyla Hazır çim olarak da bilinen rulo çim, Özel üretim bölgelerinde tohumdan üretilmiş olan yüksek kalitede çimin kalıplı haline getirilerek, istenilen bölgelere serilmesine hazır rulo çim uygulaması adı verilir. Hazır çimler peyzajın en önemli konular arasında yer almaktadır.

Genelikle bizi tercih eden müşteriler arama motorlarında İstanbul Hazır Çim, İstanbul rulo çimDoğal rulo çim, istanbul çimci vb kelimlerde ulaşmaktadırlar.

istanbul hazır çim rulo

Bahçe Yeşillendirme uygulamalarının en önemli unsurları arasında yer alan çimlendirmede, teknolojinin son uygulamaları arasında bulunan hazır rulo çim uygulamalarıdır,

Firmamız Öz Rulo Çim garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Geniş araziler üzerinde çim tohumlarının bir arada ekilmesi ile bir araya getirilen doğal rulo çimler hazır duruma geldiği zaman dip kısımdan kesilerek müşterilerin istediği alanlara ekilmektedir. Hazır rulo çimler altı ya da sekiz ay da tamamen kullanıma hazır duruma gelmektedir.

Hazır çim ruloları özel yetiştirilen büyük çim alanlarından daha küçük bölümler halinde kesilmiş, rulo haline getirilmiş ve bahçeye olarak kurulmak üzere hazırlanmış çim alanlarıdır. 

Hazır Rulo Çim Fiyatları

İstanbul Hazır ÇimTıpkı eviniz, villanız vb gibi alanlar için tasarımlarınızı seçtiğiniz gibi, çim rulolar da ideal bahçenizi ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Geleneksel olarak yetiştirdiğimiz hazır çim ürünlerimizde kendi tohum ve fidemiz kullanılmaktadır. Bu üretim tekniği ile daha önce tohumlarla ilgili yaşanan sorunların çoğunu ortadan kaldırır. Sürekli bakım, sulama, yabani otları temizleme, tohumların yağmurda yıkanması gibi teknikler ile ürettiğimiz hazır rulo çim ürünümüz oldukça bakımlı ve dayanıklıdır. Bununla birlikte Hazır Rulo Çim Fiyatları işlem yapılacak alana göre değişkenlik gösterir. Bunun için kesin bir fiyat bilgisi için Bizimle iletişime geçebilirsiniz
 

Hazır Çimin Avantajları Nelerdir?

İstanbul Rulo ÇimDoğru gübreler ve toprakla düzgün bir şekilde kök salmasına izin verilen uzman bir çiftçiden çim ruloları almak, çimlerinizi tam istediğiniz şekilde hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olur. İlkbahar, yaz ve sonbahar bahçe döşemek için ideal olsa da, yılın herhangi bir zamanında hazır çim ruloları döşenebilir. Genelikle istanbul, Arnavutköy ilçesi ve diğer yakın illerde bu işlemleri daha sık yapmaktayız.

Çim işlemleri yaparken genellikle tohum uçup gidebilir veya akıp gidebilirken, rulo çim daha güvenilir ve çok daha bağlayıcı bir yapıya sahiptir. Zaten bir kök tabanı yetiştirmiş olan çim, aynı zamanda hızla yere iner ve düz, eğimli veya aşınmış bahçeler için idealdir.

Bir bahçeye sahip olmanın, evin satış değerinde en büyük artışı yaptığı kanıtlanmıştır. İklim ve satış değerlerinin ötesinde, çimleriniz pek çok zihinsel ve fiziksel sağlık yararı sağlar.

Ortalama 240 metrekarelik çim aslında 4 kişilik bir aile için yeterli karbondioksiti oksijene dönüştürür. Çimenler, stresin azalmasına, kan basıncının düşmesine ve aile bağlantısının iyileşmesine neden olur ve bunların tümü, isteyebileceğiniz en iyi faydalar arasında yer alır.

Hazır Rulo Çim Hakkında Bilgiler

Mükemmel bahçenize sahip olmanızı sağlamak için çok çeşitli ürünler sunuyoruz. İhtiyaçlarınız için en iyi olanın hangisi olduğu konusunda size memnuniyetle yardımcı olacağız. Çim ruloları dikmeye ve mükemmel bahçenizi yaratmaya karar verdikten sonra, hemen bakabileceğiniz güzel bir çimenliğe sahip olmanızı sağlayacak bazı hazırlık adımları vardır.Hazır Rulo Çim Hakkında

  • Mevcut çimleri ve yabani otları kaldırın
  • Toprağı çim çimen için hazırlayın
  • Tırmıklama
  • Gübre
  • Sipariş
  • Çimlerin Serilmesi

Çimlerin Sulanması

Çimlerin sulanması, Çimeni tamamen ıslattığınızdan ve suyun toprağa sızdığından emin olun. Bunu günde iki kez veya havanın gerektirdiği şekilde tekrarlayın. Çim kuruma belirtisi gösteriyorsa, hemen ve sık sık sulayın.

Çimlerin Biçilmesi

Çimleri ancak tamamen köklendikten sonra biçin. Toprağa yapışıp yapışmadığını görmek için çimin köşesini kaldırarak kontrol edebilirsiniz. Tamamen toprağa bağlandıktan sonra, yüksek bir ayarda biçmekte özgürsünüz.

0 543 250 18 01
Whatsapp Destek