Öz Rulo Çim Hakkında

İstanbul Hazır Çim, İstanbul Bahçe Düzenleme, Hazır Rulo Çim Hizmetleri, Bahçe Bakımı Uygulama...

Öz Rulo Çim

otomatik sulama, aydınlatma, sert zemin uygulamaları, çimlendirme, bitki yetiştirilmesi ve ticareti, peyzaj planlama ve tasarım, danışmanlık gibi hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğumuz yıldan itibaren bir çok proje ve uygulamaya imza atan deneyimli bir kadroya sahibiz. Genelikle İstanbul ve Bölgesinde Hazır Çim veya Doğal Hazır Rulo Çim diye adlandırdığımız alanda faaliyet göstermekteyiz. bu faaliyet alanların dışında  İstanbul bölgesinde Bahçe Taş ve Düzenleme, Sulama Sistemleri, Bahçe, peyzaj uygulamları ve bunların periyodik bakımlarını da yapmaktayız.

Vizyonumuz

Öz Rulo Çim olarak amacımız gerçekleştirdiğimiz proje ve uygulamalar ile insanlara yoğun kent yaşamının stresini ve yorgunluğunu unutturacak mekanlar tasarlamaktır. Bununla beraber Hazır Çim sektöründe eğitimli kadromuzla, teknolojideki gelişmeleri hizmet kalitemizle birleştirerek müşteri mennuniyetini sağlamak.

Misyonumuz

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyat garantili hizmet vermekteyiz. Her türlü Hazır çim ve yeşillik işlemleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 543 250 18 01
Whatsapp Destek